Гель Philips ZOOM
Продаж. Оригінальний. В наявності. Сертифіковано в Україні.

Продаж оригінального гелю для ZOOM. у наявності.

Замовити за 3400 грн

Гель для ZOOM

Ми реалізуємо як оригінальний, так і альтернативний гель для ZOOM. У комплект оригінального набору входить все необхідне проведення процедури відбілювання.

Вартість набору на одного пацієнта: 3400 грн.

купити набор
Gel

Набір на 2-х пацієнтів

Процедура ZOOM! дуже проста та безболісна. Вона починається з короткої підготовки, щоб ізолювати губи та ясна і залишити відкритими тільки зуби. Потім лікар наносить фірмовий гель ZOOM!, який активується спеціально підібраним світлом. Зуби стають білішими в середньому на вісім відтінків і іноді більшими, ніж були раніше. 5-хвилинна обробка фтором закінчує цю процедуру. У більшості випадків зуби стають навіть білішими. за кілька днів після процедури.

КОМПЛЕКТАЦІЯ НАБОРУ

У набір входить все необхідне для процедури відбілювання за допомогою апаратів ZOOM, у тому числі світлонаправляючий обмежувач (мікрочіп), який "включає" світло на лампі під час процедури. Наша компанія випускає безлімітні чіпи для ZOOM, які дозволяють заощаджувати на відбілюванні навіть при використанні оригінального гелю. Детальніше на сторінки "купити Безлімітний чіп Bleach Infiniter".

Состав оригинального набора:

  • ZooM! (відбілюючий гель) - 2шт. – гель із вмістом перекису водню 25% та аморфний фосфат кальцію. Застосування: наноситься шаром трохи більше 1 мм, відразу після активатора «ZooM! Pre-Treatment». Гель повинен зберігатися у холодильнику.

  • Світлонаправляючий обмежувач GUIDE (мікрочіп)  - 2шт.— потрібний для включення ламп ZOOM. Час роботи чіпа: чотири цикли по 15 хвилин. Дозволяє відбілити зуби одному пацієнтові.

  • Liquidam (Ліквідам 2,9г) -2шт.– використовується для ізоляції м'яких тканин ясна (при відбілюванні)..

  • ZooM! Pre-Treatment (активатор гелю ZooM!) -2шт.– використовується перед кожним нанесенням відбілюючого гелю Zoom! Спосіб застосування: надламується ватна паличка і наноситься разовим мазком на зуби, в зоні посмішки.

  • Relief ACP 2шт.- гель для зняття чутливості, використовується в кінці процедури, після промивання та висушування порожнини рота. Застосування: наноситься на зуби шаром 1мм, через 10-15 хвилин видаляється серветкою.

  • Ретрактор IsoPrep - 2шт. - інноваційний ретрактор Ізопреп має конструкцію, що забезпечує повний захист губ і спрощує доспуп до поверхні зубів.

  • Пластини для виготовлення індивідуальних капп. Капи можуть використовуватися для зняття чутливості (при додаванні Relif Gel до каппи) та підтримання результату відбілювання домашніми системами (NiteWhite, DayWhite, ZooMWeekendr).

  • Ватні валики, серветки для обличчя, марлеві подушечки (серветки), хірургічний слиновідсмоктувач.

  • Контейнер для зберігання капп. У ньому знаходяться серветки, для ізоляції напередодні ротової порожнини, від попадання світла лампи..

  • Шприц для домашнього відбілювання NiteWhite - 2шт. - використовують для підтримки результату відбілювання зубів.

Gel
унікальний

Чіп не має аналогів у світі. Виробництво чіпа здійснюється на власному виробництві.

надійний

Всі реалізовані чіпи успішно працюють до теперішнього часу.

універсальний

Чіп спочатку розроблений під ZOOM 4 WhiteSpeed, виробництва Philips, лампу холодного світіння. Але підійде і для Zoom3. При цьому можна використовувати один чіп на кілька ламп, оскільки він не потребує встановлення.

закрити
легко

Встановити чіп Bleach Infiniter може будь-який спеціаліст клініки. Потрібен лише викрутка.

швидко

Середній час встановлення чіпа в лампу - 40 секунд.

Philips'но

Ваша лампа залишається на гарантії виробника виробника Philips.

закрити

Замовити дзвінок

Залишіть номер телефону і наш менеджер передзвонить вам найближчим часом.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Зателефонувати
Замовити