Про компанію
Bleach Infiniter - лідер на ринку України

Ми реалізуємо лампи Philips ZOOM, Оригінальний гель для процедур відбілювання, а також виробляємо безлімітні чіпи для ZOOM і продаємо їх по всьому світу!

Замовити

Про компанію

Компанія Bleach Infiniter створена у 2015 році та спеціалізується на виробництві безлімітних чіпів для ламп Philips, а також продажу ламп та витратних матеріалів (гелю).

Якісна підтримка та понад 1000 задоволених клієнтів.

ПРАЦЮЄМО З 2015 року

Історія компанії

Студентка, проходячи практику в стоматологічній клініці, помилково натиснула запустити процедуру відбілювання зубів на Philips ZOOM. Процедура списалася з картриджа, але при цьому пацієнт не отримав процедури. Практикантці зробили догану, а за місяць інша дівчина повторила помилку.

Лікар засмутився і поскаржився інженерові. Як можна помилитися, і як такі пристрої не мають захисту від випадкових спрацьовувань?

чіп версії 4.0 (2015-2017)

Інженер-комп'ютерник заради спортивного інтересу захотів дешифрувати протокол роботи. Як результат – за 2,5 місяці "вечірніх паянь", 2015-го, він зміг розробити пристрій-адаптер для перепрошивки Zoom, без фактичної перепрошивка лампи Zoom, яка вирішує проблему витратних матеріалів.

Директор клініки розповів своїм друзям з інших клінік про цього адаптера. Вони попросили інженера зробити цей адаптер для них.

Таким чином у відповідь на реальний попит було вирішено продавати Bleach Infiniter усім бажаючим.

Bleach Infiniter Ultra - це лише невелика електронна плата/чіп розміром 1 * 8 * 18 мм.

чіп версії ultra (2017-н.в.)

Протягом 2016 та 2017 років ми намагалися зменшити Infiniter, котрий мав розміри 17*37*63 мм, кабель та 3 батареї AAA. У результаті у вересні 2017 року ми випустили новий продукт – Bleach Infiniter Ultra. Bleach Infiniter Ultra - це лише невелика електронна плата/чіп розміром 1 * 8 * 18 мм.

унікальний

Чіп не має аналогів у світі. Виробництво чіпа здійснюється на власному виробництві.

надійний

Всі реалізовані чіпи успішно працюють до теперішнього часу.

універсальний

Чіп спочатку розроблений під ZOOM 4 WhiteSpeed, виробництва Philips, лампу холодного світіння. Але підійде і для Zoom3. При цьому можна використовувати один чіп на кілька ламп, оскільки він не потребує встановлення.

закрити
легко

Встановити чіп Bleach Infiniter може будь-який спеціаліст клініки. Потрібен лише викрутка.

швидко

Середній час встановлення чіпа в лампу - 40 секунд.

Philips'но

Ваша лампа залишається на гарантії виробника виробника Philips.

закрити

Замовити дзвінок

Залишіть номер телефону і наш менеджер передзвонить вам найближчим часом.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Зателефонувати
Замовити